همه چیز درباره کمد بایگانی ریلی

بایگانی ریلی

استفاده از کمد بایگانی ریلی می تواند تاثیرات شگرفی بر محیط کار، اداری، سازمانی، فرهنگی، آموزشی و … شما داشته باشد. در این قفسه ریلی می توانید به خوبی نقشه ها، اسناد عمومی، کتاب، فیلم و انواع دیگر اسناد مهم تاریخی را نگهداری کنید. این کمدهای جمع و جور متحرک نه تنها به مرکز بایگانی کمک می کند تا مجموعه خود را یکجا جمع آوری و از آن محافظت کند، بلکه به آنها اجازه می دهد فضای بیشتری نسبت به راه حل های ذخیره سازی استاتیک سنتی ذخیره کنند.

کمد بایگانی ریلی در چه مواردی استفاده می شود؟

استفاده از کمدهای ریلی می تواند در بسیاری از مکان هایی که انبوهی از پرونده ها، زونکن ها، اسناد مهم، کتاب های مرجع و حتی اشیای قیمتی نگهداری می کنند، مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به توضیح هر یک از موارد ذکر شده می پردازیم.

Archive | Forster

1- در مراکز آرشیو یا بایگانی

کمدهای بایگانی عموما به عنوان ذخیره سازی و نگهداری اسناد مهم مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین استفاده از تکنولوژی ریلی یا متحرک بودن کمدها می تواند ظرفیت ذخیره سازی یک مرکز بایگانی و یا آرشیو را دو برابر کند. همچنین راهروهای زیادی که غیرقابل استفاده است را به فضای کاربردی در محیط تبدیل می کند. وجود قفل مرکزی در کمد بایگانی ریلی امنیت بالایی را در بخش های آرشیو به وجود می آورد. گردش هوای بین طبقات منجر به افزایش طول عمر اسناد بایگانی شده می شود.

 

2- در کتابخانه ها

استفاده از کمدهای متحرک می تواند نقش بسزایی در فضای آزاد کتابخانه های عمومی و خصوصی به وجود آورد. کتابخانه ها به دلیل حجم بالای کتاب هایی که نگهداری می کنند، به فضای زیادی نیاز دارند. استفاده از کتابخانه های ریلی می تواند تا حد زیادی فضای کتابخانه را بهبود بخشد. به همین ترتیب می تواند فضای اضافه ایی را در اختیار کتابخوان ها و محیط اداری به وجود آورد. کمدهای کتابخانه ریلی همانند کمدهای بایگانی از مزیت هایی همچون گردش هوا و قفل مرکزی می توانند بهرمند شوند تا به طول عمر کتاب ها و امنیت در نگهداری آن ها افزوده شود.

Museum interiors | Van Keulen Interieurbouw

3- در موزه ها

استفاده از کمد و قفسه ریلی در موزه ها، نمایشگاه ها و گالری ها یکی از بهترین انتخاب ها است. تابلوفرش ها، تابلو های آنتیک و قدیمی را می توان روی توری های ساخته شده قرار داد و به راحتی هر چه تمام، آن ها را برای دیدن، ورق زد.

نگهداری اشیای با ارزش با استفاده از قفسه بندی موزه ای می تواند تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر آن ها داشته باشد. گردش هوا بین قفسه ها و استفاده از متریال با کیفیت یکی از این عوامل است. سیستم شناسایی و اطفای حریق یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که در قفسه بندی متحرک موزه ایی می توان از آن نام برد.

امنیت، یکی از مواردی است که در موزه ها و گالری های از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل استفاده از این محصول می تواند بسیاری از نیازهای محیط ها و فضاهای این چنینی را پوشش دهد.

کمد بایگانی ریلی چه مزایایی ایجاد می کند؟

  1. افزایش فضای ذخیره سازی و بایگانی
  2. بایگانی اسناد مهم و ضروری
  3. ایجاد امنیت
  4. صرفه جویی در هزینه
  5. زیباسازی محیط اداری و کتابخانه ای
  6. قابلیت سفارشی سازی با توجه به متراژ و شرایط محیطی
  7.  استفاده از روشنایی با سنسور در بین راهروها
  8. تشخیص و اطفای حریق
  9. افزایش دقت
  10. دسترسی راحت

بایگانی ریلی

خرید کمد بایگانی ریلی

برای خرید کمد بایگانی ریلی در ابتدا نیاز است که اطلاعات جامعی از نوع سندی که می خواهید نگهداری کنید در دست داشته باشید. همچنین باید متراژ و تعداد کمدهای مدنظر را به دست آورید. و در نهایت تعیین کنید که چه نوع کمدی مناسب محیط شماست.

اوژن سیستم جهان اطلاعات شما را جهت خرید کمد بایگانی دریافت می کند، مطابق خواسته های شما طرح ابتدایی برای شما ارسال می گردد و قیمت دهی اولیه داده می شود. در غیر اینصورت، کارشناسان ما برای اندازه گیری و نظر کارشناسی در محل مورد نظر حاضر می گردند تا اندازه و متراژ دقیق را محاسبه کنند و به شما استانداردها و مواردی که نیاز باشد را یادآوری می کنند.

تیم طراحی، طرح سه بعدی از کمدها را در مکان مورد نظر طراحی می کند، قیمت نهایی محاسبه می شود و در نهایت فاکتوری برای خرید کمد بایگانی برای شما ارسال می گردد. بعد از توافق نهایی بر روی طرح و قیمت آن، پروژه به مرحله ی اجرا می رسد.

قفسه های ریلی در کارخانه مجهز اوژن ساخته و پرداخته می شوند، با خط رنگ تمام اتوماتیک رنگ آمیزی می شوند. بعد از آماده شدن کمدهای بایگانی، تیم اجرا و نصب وارد این پروسه می شود. در هر شهری از ایران که باشید، تیم متخصص اوژن در آنجا حضور بهم میرساند تا خدمات خود را در جهت نصب و تنظیمات اولیه در اختیار شما قرار دهد.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

سلام!

مشاوره فنی و تخصصی