قیمت قفسه بندی انبار پالت راک

قیمت قفسه بندی انبار پالت راک

قفسه بندی انبار پالت راک، یکی از انواع سیستم های قفسه بندی انبار است که شامل قاب ها و تیرهای فولادی است. قفسه های پالت به منظور نگهداری انواع اقلام و کالاها روی پالت ها به منظور ذخیره سازی طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین انتخاب قفسه مناسب و قیمت قفسه بندی انبار پالت راک می تواند تاثیر بسزایی در تجهیز قفسه های انبار داشته باشد.

به همین منظور نیاز است که اندازه پالت، ظرفیت وزن قابل تحمل و نحوه ی چیدمان آن در انبار را در نظر بگیرید. آنها همچنین می توانند با انواع لوازم جانبی سفارشی شوند تا نیازهای خاص شما را برآورده کنند. قفسه بندی پالت ساختار و نظم را به انبار یا محل ذخیره سازی شما می افزاید. این کار، انتخاب و پردازش سفارشات را تسهیل می کند و به سرعت گردش محصول کمک می کند. قفسه‌های پالت همچنین کارایی فضای انبار را بهبود می‌بخشند و تضمین می‌کنند که می‌توانید موجودی بیشتری را با خیال راحت در محل خود قرار دهید.

با اوژن همراه باشید، چرا که ما با جمع آوری اطلاعاتی درباره قیمت قفسه بندی انبار پالت راک و نحوه ی محاسبه ی آن می توانیم به شما در انتخاب و خرید قفسه مناسب یاری رسانیم.

هزینه های قفسه بندی پالت راک

هزینه های قفسه پالت راک در مقایسه با قفسه بندی های معمولی ممکن است بالا به نظر برسد. با این حال برای نگهداری و ذخیره سازی کالاهای حجیم و سنگین استفاده از این نوع قفسه بندی، می تواند ارزش بالایی برای شما ایجاد کند. قفسه های پالت یک سرمایه گذاری ضروری برای انبارها، مراکز توزیع و تاسیسات لجستیکی هستند. اکثر سیستم های قفسه بندی انبار پالت راک با فولاد یا فولاد رول شده با کیفیت بالا ساخته می شوند.

قفسه بندی انبار با پالت راک ها سرمایه گذاری بلند مدتی است که می توان با استفاده از آن ها چندین دهه در انبارهای شلوغ، آسیب های ناشی از تماس با لیفتراک و جابجایی مواد در قفسه ها را از بین برد.

قیمت قفسه بندی انبار پالت راک بر اساس نوع محصول، اندازه و چگالی محصول، مواد، فناوری، اندازه، ساختار طراحی و فرآیند نصب می تواند بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد. ارزان‌ترین قفسه‌های پالت معمولاً سبک وزن هستند و به راحتی نصب می‌شوند. سیستم های قفسه بندی پالت گران قیمت اغلب از نظر طراحی پیچیده هستند و ممکن است از فناوری مانند نوار نقاله های خودکار استفاده کنند.

یکی از مواردی که باید در محاسبه ی قیمت قفسه بندی پالت راک درنظر بگیریم، قابلیت استفاده و طول عمر قفسه است. قفسه بندی ساده برای بسیاری از نیازهای ذخیره سازی منطقی است. با این حال، قفسه‌های قفسه‌بندی پالت راک که دارای قابلیت‌های اضافی هستند ممکن است در دراز مدت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما شوند. آنها می توانند کارایی و سرعت را برای بسیاری از برنامه ها افزایش دهند.

 

عوامل موثر در محاسبه قفسه بندی انبار

برای اینکه بتوانید تخمین مناسبی از قیمت قفسه بندی انبار خود داشته باشید، در ابتدا نیاز است که بدانید که چه نوع قفسه بندی مناسب انبار شماست. برای آگاهی از این موضوع می توانید با متخصصان این حوزه مشورت نمایید. بعد از مشخص شدن نوع قفسه بندی، تجهیزاتی که به منظور نوع قفسه بندی مورد استفاده به صورت جانبی باید درنظر گرفته شوند را باید درنظر بگیرید. در نهایت محاسبه ی تمام هزینه های عملیاتی انبار می تواند به شما در تخمین درستی از قیمت قفسه بندی مورد نیاز شما کمک کند.

نوع قفسه بندی انبار

سیستم های قفسه بندی انبار پالت راک از انواع مختلفی نظیر: قفسه بندی انبار انتخابی، پوش بک، درایوین از سبک تا سنگین تشکیل می شود که در مقاله انوع قفسه بندی انبار می توانید اطلاعات بیشتری از این موضوع کسب نمایید.

هزینه تسهیلات

بر اساس سبک سیستم قفسه انتخاب شده، می توان اندازه تاسیسات را تخمین زد و هزینه عملیاتی سالانه را می توان تخمین زد.

هزینه های تجهیزات بالابر

بر اساس اندازه تاسیسات، مسافت طی شده، حجم، تعداد شیفت ها و نوع قفسه، تعداد بالابرها و اپراتورهای مورد نیاز را می توان تخمین زد و هزینه عملیاتی سالانه را تخمین زد.

 هزینه های عملیاتی

این هزینه ها معمولاً به اندازه تسهیلات مورد نیاز انبار مرتبط است.

هزینه های سالیانه

با سالانه کردن تمام هزینه‌های برآورد شده، می‌توان یک هزینه کل دقیق ایجاد کرد تا اندازه‌گیری بهتری از قفسه‌ها به عنوان بخشی از یک سیستم  بزرگ‌تر ارائه شود.
با در نظر گرفتن رویکرد هزینه کل، اپراتور تاسیسات می تواند مطمئن باشد که مبادله بین پیکربندی های مختلف سیستم ها، کامیون های بالابر و ظرفیت های قابل تحمل را درک می کند.

 

یک مثال کوتاه در زیر آورده شده است. برآورد هزینه دقیق تری را می توان توسط تامین کنندگان تجهیزات و رک ارائه کرد.

اکنون دو تا از متغیرهای کلیدی مورد نیاز برای شروع محاسبات را داریم. اگر 100 اینچ فضا برای کار در بخش های 8 اینچی داریم، به این معنی است که باید 100 را بر 8 تقسیم کنیم. از آنجایی که نمی توانیم نیمی از یک واحد قفسه را داشته باشیم، آن را به 12 گرد می کنیم. 12 جایگاه @ 8′ عرض = 96.

این تقریباً به هدف ما در 100 دقیقه نزدیک است، اما هنوز کاملاً تمام نشده است. همچنین باید عرض ستون های قاب قائم را در نظر بگیریم. برای آن 12 جایگاه به 13 فریم نیاز داریم. در بیشتر موارد، 3 اینچ خواهد بود، بنابراین باید 3 (اینچ) در 13 (فریم) را ضرب کنیم تا در مجموع 39″ یا 3′ 3 اینچ به دست آوریم. ما اکنون در 99 ‘3 اینچی قفسه بندی هستیم. اگر به طول قفسه ای نیاز دارید که دقیقاً 100 اینچ باشد، 99 اینچ آن را قطع نمی کند. با این حال، اگر برنامه شما مانند اکثر برنامه ها است و فقط باید در 100 اینچ بمانید، 99’ 3 اینچ بسیار خوب است.

برای اینکه دقیقا بفهمیم به چه تعداد تیر و عرشه سیم نیاز داریم، به سادگی تعداد سطوح تیر در هر محفظه را می گیریم، آن عدد را در دو ضرب می کنیم و سپس پاسخ را در تعداد جایگاه ها ضرب می کنیم. با فرض اینکه در هر خلیج دو سطح پرتو داریم، ریاضیات ما به این صورت خواهد بود:
2 (سطوح تیر در هر محفظه) x 2 (تیرها در هر سطح) x 12 (کل سوله ها) = 48 تیر.

 

 

نوشته های مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

سلام!

مشاوره فنی و تخصصی