همه آنچه باید در مورد قفسه بندی صنعتی بدانیم

قفسه بندی صنعتی

وجود قفسه بندی صنعتی انبار یک بخش ضروری در تمام محیط های کاری است.

ایمنی کارگران اولویت شماره یک در شرکت قفسه بندی صنعتی اوژن است. این مهم نه تنها نشان می دهد که ما خواسته های مشتریانمان را درک می کنیم، بلکه کارایی و در نتیجه بهره وری را نیز به حداکثر می رساند.

راه‌حل‌های قفسه بندی انبار ممکن است تنها یک عامل جزئی در اجرای یک کسب‌وکار موفق باشند. با این حال، بسیاری از انبارها می‌دانند که برای دستیابی به نتایجی که برای آن تلاش می‌کنند، افزایش سود و سازگاری با سلامت و ایمنی، باید همراه باشند.

انواع قفسه بندی انبار باید به طور خاص برای محیط های صنعتی طراحی شود. شما باید به دنبال مشاوره حرفه ای باشید تا قفسه بندی خود را درست انجام دهید. به عنوان مثال، قفسه بندی برای استفاده اداری کاملاً با آنچه در یک محیط صنعتی بزرگ نیاز دارید متفاوت است.

روش های قفسه بندی صنعتی

قفسه بندی صنعتی کانتی لوور

قفسه بندی کانتی لوور یک راه حل عالی قفسه انبار برای نگهداری اقلام دراز و بلند است.

در اغلب موارد، اقلام دراز مشکل ساز هستند و نگهداری آنها بسیار ناخوشایند و مشکل است.

اقلامی مانند چوب، لوله و هر چیز دیگری با طول و عرض زیاد با این نوع قفسه بندی به خوبی عمل می کنند قفسه کانتی لوور را می توان با توجه به نیازهای شما تنظیم کرد و در صورت نیاز در آینده به آن اضافه کرد.

این نوع سیستم برای محیط کاری که شامل فولاد یا چوب است ایده آل است.

 

 قفسه پالت قابل تنظیم

این راه حل ایده آل قفسه انبار برای مقادیر زیاد نگهداری کالا در انبار است.

این نوع سیستم‌های ذخیره‌سازی بدون قفسه‌هایی هستند که می‌توانند روی تیرها قرار گیرند. هر موردی که بتواند در یک پالت جا شود راه حل ایده آل است.

قفسه پالت قابل تنظیم را می توان در ارتفاعات و اعماق زیادی تنظیم کرد، بنابراین برای هر انباری مناسب است.

برای جابه‌جایی پالت‌ها، برای جابه‌جایی و بازگشت به قفسه‌بندی نیاز به دسترسی به استاکرها یا یک لیفتراک دارید.

 

سیستم قفسه درایوین راک
سیستم قفسه درایوین راک محبوب ترین راه حل ذخیره سازی است. چگالی آن به شما امکان می دهد فضای موجود در انبار خود را به حداکثر برسانید زیرا جزایر عملیاتی لیفتراک را کاهش می دهد.
اگر تعداد زیادی پالت دارید، این بهترین گزینه است.
دو نوع وجود دارد:
قفسه‌های ورودی تکی – این قفسه‌ها فقط از یک طرف به لیفتراک دسترسی دارند.
دوبار ورود – لیفتراک ها می توانند به هر دو طرف دسترسی داشته باشند.

مزیت راه حل قفسه بندی انبار درایوین چیست؟

– محصولات ظریفی که نمی توان روی هم چید
– حجم زیادی از محصولات یکسان، این احتمالا بهترین راه برای نگهداری است.
– در صورت نیاز به نگهداری سرد یا فریزر.
– اگر حجم زیادی از محصولات یکسان و فضای محدود دارید، سیستم‌های قفسه‌بندی درایو شاید بهترین گزینه برای ذخیره‌سازی شما باشد.
طراحی قفسه درایوین برای نگهداری و طول عمر محصولات به عمق عمیقی از محصولات نیاز دارد. این تضمین می کند که آنها به طور منظم به ترتیب صحیح برای جلوگیری از انقضا و منسوخ شدن استفاده می شوند. واحدهای قفسه بندی درایوین نیاز به دانش دقیق در مورد توانایی بارگیری لیفتراک ها، قفسه ها و سایر تجهیزات جابجایی مواد دارند.
قفسه راهروی بسیار باریک (VNA)
هنگامی که فضای بسیار کمی دارید، به یک محلول قفسه انبار نیاز دارید که از هر اینچ اتاق شما بدون ایجاد خطر استفاده کند.
VNA راه حل است.
قفسه‌بندی بسیار باریک پالت، قفسه‌بندی استاندارد پالت را به یک ناحیه بسیار کوچک‌تر متراکم می‌کند. این به شما فضای ذخیره سازی بسیار بیشتری می دهد و شما را قادر می سازد محصولات بیشتری را ذخیره کنید و فضای کف را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین، خطر کمتری خواهد داشت.
فضای راهرو را می توان به میزان قابل توجهی بین قفسه ها کاهش داد. این راه حل ایده آل برای انبار قفسه بندی است که در آن حداکثر ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز است. با این کار، انعطاف پذیری بیشتری با ارتفاع و عمق Racking خواهید داشت. می توانید از ارتفاع موجود در انبار خود استفاده کنید.
با قفسه‌بندی پالت با راهروهای بسیار باریک، می‌توانید سیستم‌های خودکار و بازیابی را ترکیب کنید، که به بهبود بیشتر توان عملیاتی کمک می‌کند.

 مزایای VNR چیست؟

آنها کاملاً انتخابی هستند – می توانید به تمام پالت های جداگانه دسترسی داشته باشید که امکان افزایش چرخش انبار را فراهم می کند.
از فضای کف استفاده شده و در نتیجه بهبود یافته است. فضای کف کمتر برای راهروها به این معنی است که فضای ذخیره سازی بیشتری خواهید داشت.
نرخ های انتخابی دست یافتنی خواهد شد
احتمال بیشتری وجود دارد که شما پتانسیل سیستم های خودکار و قابل بازیابی را داشته باشید.
این را در نظر بگیرید؛
قفسه بندی پالت با راهروهای بسیار باریک به لیفتراک های تخصصی با راهروهای باریک نیاز دارد که بتوانند بین راهروهای باریک مانور دهند. کامیون های “Man-up” یا “Man-down”، مفصلی یا Flexi برای اطمینان از دقت در تاسیسات با استفاده از قفسه پالت راهروی بسیار باریک استفاده می شود.

منبع:

thewarehouserackingcompany

مقالات مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

سلام!

مشاوره فنی و تخصصی