قفسه بندی انبار موبایل رک

موبایل رک

سیستم قفسه بندی انبار موبایل یکی از بهترین راه حل های قفسه بندی برای افزایش ظرفیت انبار است که دسترسی مستقیم به هر پالت را حفظ می کند. قفسه های پالت روی پایه های موبایل رک نصب می شوند. قفسه ها به آرامی روی ریل ها می لغزند، روی زمین ثابت می شوند و راهروی دسترسی را فقط در صورت نیاز باز می کنند. پایگاه ها مجهز به موتور، کنترل الکترونیکی و سیستم های امنیتی ذخیره سازی هستند که عملیات ایمن و کارآمد را تضمین می کنند. بقیه قفسه های موبایل نزدیک به هم قرار می گیرند و حداکثر تراکم ذخیره سازی را تضمین می کنند.

مزیت های اصلی سیستم قفسه بندی موبایل

سیستم ذخیره‌سازی قفسه‌های موبایل رک تنها در مواقعی که نیاز باشد با فشار یک دکمه، راهروی دسترسی بین قفسه‌ها را باز می‌کند. برای مثال می توان قفسه راک  را با کنترل از راه دور از طریق ریموت کنترل و یا مانیتور اپراتور مدیریت کرد. بقیه قفسه ها فشرده و نزدیک به هم باقی می مانند. به این ترتیب فضای ذخیره‌سازی و ظرفیت ذخیره‌سازی انبار را در همان حجم افزایش می‌دهید.

آزادی عملیات ماشین آلات حمل و نقل مواد

ریل های پایه های سیار سیستم ذخیره سازی قفسه سیار در کف انبار حفر شده است. به این ترتیب، آنها با حرکت های کامیون ها و ماشین آلات حمل مواد مورد استفاده در انبار تداخل ندارند. عرض راهروی کاری در انبار را می توان با نیازهای شما به صورت دقیق تنظیم کرد.

نرم افزار مدیریت انبار و ویژگی های امنیتی اضافی

به لطف ماژول های نرم افزاری توسعه یافته، سیستم ذخیره سازی قفسه موبایل رک برای پالت راک قادر است راهروهای تهویه اضافی را بین قفسه ها در شب به طور خودکار باز کند. عرض راهرو کار در طول روز را می توان به طور مساوی بین تمام قفسه ها در شب هنگامی که سیستم Racking استفاده نمی شود تقسیم کرد. بسته به نیاز مشتری و ویژگی های انبار می توانند با ابعاد خاصی باشند.
تیم مهندسی اوژن در نصب سیستم های قفسه سیار بسیار ایمن، با دکمه های توقف اضطراری، حسگرهای حرکتی، موانع ایمنی فتوسل جلو، حفاظت جانبی، آلارم ها و سیگنال های نوری، بسیار مجرب است که عملکرد بدون مشکل را برای اپراتورها و ماشین های موجود در انبار تضمین می کند. سیگنال های نور و صدا زمانی فعال می شوند که پایه های موبایل در حال حرکت هستند.
پس از نصب قفسه بندی انبار ریلی چه مزایایی برای کسب و کار شما ایجاد می شود؟
ظرفیت فضای ذخیره سازی خود را تا 100٪ افزایش میابد.
تا 40 درصد از فضای ذخیره سازی خود را می توانید ذخیره کنید.
موبایل رک
موبایل رک
موبایل رک

مزایای بیشتر سیستم رکینگ موبایل

طراحی، مهندسی، نصب و خدمات توسط مجرب ترین و متخصص ترین مهندسان و نصابان
افزایش ظرفیت انبار و سودآوری بلافاصله پس از نصب
ماژول نرم افزاری نوآورانه و مدرن برای کنترل سیستم
افزایش مستقیم فضای ذخیره سازی بدون سرمایه گذاری در ساختمان ها و فضاهای انباری جدید
دسترسی سریع به هر پالت

بسته به ارتفاع ذخیره سازی خود، ممکن است پالت های قرار داده شده در انبار خود را تقریباً دو برابر کنید. در اینجا یک مثال واقعی از تجربه ما با 1400 متر مربع است.
موبایل رک

چرا اوژن را انتخاب کنیم؟

نیم قرن است که ما در حال ایجاد راه‌حل‌های سیستم ذخیره‌سازی نوآورانه هستیم تا بتوانیم مزایای واقعی را برای مشتریان و شرکای خود به ارمغان آوریم. سیستم قفسه‌بندی موبایل رک، یکی از بهترین محصولات ما در سال های اخیر تولید و عرضه شده است.
با دانش و تجربه خود، راه حل های قفسه بندی مدرن را برای افزایش فضای ذخیره سازی شما و بهینه سازی تمام فرآیندهای انبار توسعه می دهیم.
ما بر روی راه حل های کامل همچون: طراحی، مهندسی، نصب، بازرسی و خدمات، و راه حل های نرم افزار مدیریت متمرکز شده ایم.
از زمان تأسیس شرکت ما تا به امروز، بیش از هر زمان دیگری، ما در حال کار بر روی پروژه های متعدد در تمام صنایع و مشاغل در سراسر جهان هستیم. رسیدن به این مقام و اعتبار را از شما مشتریان و شرکای عزیز داریم و امیدواریم که توانسته باشیم به نیازهای شما در این صنعت رضایت شما عزیزان را جلب کرده باشیم.

مقالات مرتبط

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

سلام!

مشاوره فنی و تخصصی